Klub Sportowy Wiązownica - strona oficjalna

Gala Piłkarska 2013

• autor: buNNio, 2013-02-07 10:23

TEGOROCZNA PIŁKARSKA NIKE W HOTELU "NOWY DWÓR" W ŚWILCZY

8 lutego 2013 roku odbędzie się XI Gala Piłkarskiej Nike, podsumowująca piłkarski rok 2012. Ogromne zainteresowanie powoduje, że zgłosiło się już 300 osób chętnych na tę uroczystą ceremonię, a wziąć udział w tej gali może jedynie 220 osób. Zaproszenie od prezesa ZPN na Podkarpaciu otrzymał prezes KS Wiązownica - Ernest Kasia wraz z małżonką.

Przyjadą ludzie, którzy kochali i kochają sport. Mam nadzieję, że będzie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, będą viceprezesi: Roman Kosecki i Marek Koźmiński, Michał Listkiewicz, także trener Waldemar Fornalik, Dariusz Michalczewski Radosław Majdan, Piotr Świerczewski. Śpiewał będzie m.in.: Wojciech Gąsowski i Marek Torzewski.

Udział weźmie wiele innych osób ze świata polityki, sportu, także regionalnego. Będzie pani wicemarszałek województwa i pan prezydent Rzeszowa. Jest to święto piłkarstwa, coroczne podsumowanie dla tych, którzy ciężko pracują dla tej dziedziny życia. Całość uświetnią występy i pokazy młodych artystów. Jakich? Niech to pozostanie niespodzianką, jak chcą organizatorzy.

- Piłkarska NIKE przyznawana będzie, jak co roku w 6 kategoriach: najlepszy zawodnik, drużyna roku, trener roku, odkrycie roku, młodzieżowiec roku oraz trener- wychowawca młodzieży - informuje Kazimierz Greń, członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, prezes Podkarpackiego ZPN. - Cieszę się, że ta gala jest w tym samym, gościnnym hotelu, co w ubiegłym roku.

Mam nadzieję na znakomitą frekwencję i obsługę, jak zawsze, na wysokim poziomie. Czekamy jeszcze na pozostałe potwierdzenia od zaproszonych gości. Będziemy na pewno bawić się wspaniale jak w roku 2012. Ostatni goście wyszli o 6 rano, to znaczy że gala jest na wysokim poziomie. Plebiscyt „Piłkarska Nike” trzeba traktować w formie zabawy. Ktoś powie: dlaczego wygrał ten, a nie inny? Niestety, ktoś musiał wygrać, ktoś musiał przegrać.

Laureaci X Gali w 2011 roku:

W każdej kategorii jest po 5 nominacji, wygrywa tylko jedna osoba lub drużyna. Kto zdobędzie te prestiżowe statuetki - dowiemy się już niedługo na XI Gali Podkarpackiej Nike, 8 lutego 2013 roku, o godzinie 19.00, w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy.
Życzymy udanej zabawy i mamy nadzieje że już za rok doczekamy się pierwszej nominacji dla naszego klubu ale najpierw musimy wywalczyć awans do upragnionej 4 ligi.

autor: ~x 2013-02-08 09:05:53

avatar miejmy nadzieje!

autor: ~L 2013-02-08 10:14:41

avatar Zaproszenie jako nagroda za lizanie d***** Kolbie i Dreniowi przy wyborach. bardzo załośnie to wygladało, ale widać zrobi się wszystko aby dotrzeć do celu.

autor: ~Kibic 2013-02-08 12:59:47

avatar do~L - jesteś żałosny!

autor: ~jasio 2013-02-08 13:13:35

avatar Za lizanie d*****? półgłówku a co miał głosować za człowiekiem tego złodzieja Laty? czy za Tomańskim który tak prowadzi zurawice ze ma 140 tys długu? zastanów się baranie!
Pełne poparcie dla prezesa bo gdyby nie on to bysmy byli tam gdzie szówsko.

Autor: Treść:pozostało znaków: